Bu Kartı da Ben Yaptım...

Bu scrapbook işine bayılıyorum. Hele malzemelerini almak inanılmaz keyifli. Bir de buralarda bulunsa. Ama neyse bu malzeme konusunda çalışmalarım devam ediyor. Bazı kırtasiyelerde bazı malzemeler satılıyor ama ne olduğunu pek bilmeden satıyorlar. Bu gidişle ya ben bir dükkan açacağım, ya bir kırtasiyeciye bu malzemeleri getirteceğim.Bu arada geçen hafta yılbaşı nedeni ile ara verdiğimiz dersimize Karen Hanım ve sevgili Müge ile devam edeceğiz. Yani sanıyorum Müge de bu hafta yine cumartesi gelecek. Valla ben bu dersleri iple çekiyorum. Çok keyifli geçiyor dersler.
Bu kartı evde bulduğum aplike kumaş ile yaptım. Kırtasiye ve tuhafiye malzemelerine hiç dayanamam, gördüğümde alırım, gün gelir lazım olur diye. Bu aplike parçası da böyle bir zamanda alınmış ve bir köşede kullanılmayı bekliyordu.
Gerisi zaten hayal gücünüze kalmış. Tebrikler yazısı kısmı pek olmadı onu değiştireceğim bir ara artık. Yapılış aşamalarını anlatmıyorum zira henüz öğrenme aşamasındayım. Doğrusu Karen Hanım'ın yanında nasıl yapıldığını anlatmak doğru olmaz diye düşünüyorum. Usta olursam yazarım artık:)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !